[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
• Zobacz wątek - SUCZKA na wspolwlasnosc

Teraz jest 09 maja 2024 11:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 maja 2013 07:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 16:40
Posty: 5743
Lokalizacja: wieś kolo Wroclawia
szukam chetnej osoby na wspolwlasnosc suczki rudej, obecnie wiek szczeniecy, bardzo dobre predyspozycje psychiczne do sportow wszelakich, powiedzialabym ze wymiata :)

to znaczy ze ja chcialabym u kogos umiescic suczke (od czerwca), zeby z kims zyla, szkolila sie, trenowala i wystawiala sie, a w papierach bylaby ze mna na wspolwlasnosc i w przyszlosci chcialabym po niej 2 szczeniaki

prosze zainteresowanych o kontakt:

ausauras@gmail.com

_________________
/Aga - AusAuras@gmail.com

ACD is an addiction. probably the most healthy one



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 maja 2013 08:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2008 18:23
Posty: 1049
Lokalizacja: Zeleznikowa Wielka
wrzucić ci to na psysportowe ? czy jestes tam ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 maja 2013 21:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 16:40
Posty: 5743
Lokalizacja: wieś kolo Wroclawia


njeee.. Basia, dzieki, ja obcemu psa nje dam, przynajmniej tak zebym choc troche znala, obwachala, wiesz lapanki robic nje bedziemy i jencow zaciagac ;)

chyba zeby sie kto do mnie pofatygowal na zapoznanie, ale watpie ze sie znajda ludzie chetni na taka piekna sucz, przeciez to dech odbiera i tarmosi po asfalcie to cudo! kto temu podola? wiesz.. mentalnosc polska jest taka - za darmo daja (nje daj boze!) to pewnie felerne, nikt nje pomysli ze za symboliczna oplate (tak, psow nje wolno za darmo dawac!) moze miec na kilkanascie lat zajebistego cattla.. na razie zainteresowanie zerowe :)

dodam tylko ze to siostrzenica Felki i faktycznie mozna sie bac, kto by zdzierzyl psa madrzejszego od siebie? hehehehe

_________________
/Aga - AusAuras@gmail.com

ACD is an addiction. probably the most healthy one



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 maja 2013 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2008 18:23
Posty: 1049
Lokalizacja: Zeleznikowa Wielka
Jakbym szukala sportowo pracujacego domu u ludzi z duza swiadomoscia to bym tam dala ogloszenie. Pewnie ze lapanka odpada, ale grono kumatych ludzi nie tak znowu duze. A im bardziej kto kumaty tym bardxziej kolejnego psa tak latwo nie bierze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2013 08:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2005 13:31
Posty: 1780
...i powiedzmy sobie szczerze;
kto chce na zawodach posłuszeństwa wymiatac, cattla brac nie powinien. Kto chce cieszyc się pracą z psem i akceptowac tego skutki nawet na płycie boiska przy publiczności, to polecam. Nuuudy nie będzie :supz:
Ale, jakby się trafił jaki nawiedzony i chciłby realnie z psem pracowac, to będzie cattla po piętach całował :goodman:

_________________
Pozdrowienia od stada, co na obiad byka zjada!
www.astracanina.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2013 08:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2008 18:23
Posty: 1049
Lokalizacja: Zeleznikowa Wielka
a obedience? IPO odpada, agility odpada, przegra sie jak nie z malinami to z borderami. Ale takie obi ?
ja bym zalecala cattla jako pierwszego psa do sportu, zeby sie nauczyc, bo tak wdzieczny material to trudno znalesc.
Ale po prawdzie jak juz nie raz pisalam, na sporcie sie znam jak fizyce jadrowej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2013 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 16:40
Posty: 5743
Lokalizacja: wieś kolo Wroclawia
w agility wymiataja (Niemcy), we frisbee wymiataja (Niemcy, USA), mowimy o poziomie krajowym, nje o mistrzostwach swiata rozumiem? w SAR wymiataja (Czechy i powoli Polska), w obronie (kurde, w Szwecji moga?) wymiataja, co do posluszenstwa sportowego, to Aska Hewelt (hmhmmm) planuje szczeniaka ACDka prawdopodobnie za rok.. wiec klekajcie narody, w pasieniu jak sie tylko umi to mozna ;) chorych na nadmiar ambicji zadnemu psu nje polecam (nje tylko ACDkowi) a reszta sporo sie przy takim psie nauczy, bo bedzie wysoko poprzeczke stawial.. a po 3 latach blogostan i nirvana!

a generalnie z takiego gadania wlasnie bierze sie njechec do brania ACDkow do sportu, bo o BC NIKT nje powie ze nje nadaje sie do "tego czy tamtego" tylko wszyscy pieja i popularna opinia jest ze jest to zajebista rasa do psich sportow, kto zna blizej, ten wie jak wyglada stan faktyczny, ale ze kazdy kupil, wiec widac je wszedzie.. odwieczne pytanie - dlaczego BC wygrywaja zawody - dlaczego Maliny wygrywaja zawody - jakby w tych sportach bylo procentowo tylu przedstawicieli ACD co tych ras, to ACD by wygrywaly - ot i takie moje zdanie

dodatkowo mamy kolejne sporty, gdzie ACD sprwdzaja sie chyba na calym swiecie - Rally-O, Treibball, Dogdiving

_________________
/Aga - AusAuras@gmail.com

ACD is an addiction. probably the most healthy one



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2013 09:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2008 18:23
Posty: 1049
Lokalizacja: Zeleznikowa Wielka
Ja wole uczciwe stawianie sprawy, tzn mowienie tego co mysle. Oczywiscie to co ja mysle nie jest prawda jedyna i objawiona.
Do IPO nie bralabym innego psa niz OB, do agility i frisbee tylko Burdela albo kelpa. ACD jest ciezszy, ryzyko kontuzji rosnie a w agility zawsze bedzie zbyt wolny. Z folblutami startuja tylko folbluty bo zadna inna rasa nie jest tak szybka.
A ratownictwa nie uwazam za sport wiec tematu nie poruszam. Ratownictwo jest trudne ze wzgledu na czasochlonnosc i potrzebe wielu dobrych pozorantow dostepnych conajmniej 6 godzin w tygodniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2013 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 16:40
Posty: 5743
Lokalizacja: wieś kolo Wroclawia
to znaczy ze nje wiesz ze ACDki wygrywaja z BC we frisbee na poziomach zawodow ogolnokrajowych i miedzynarodowych? bo nje rozumiem tu czegos - tym bardziej jest to spektakularne ze w danej federacji jest zalozmy 5 ACDkow i pińcet BC <:))

i antyreklamy rasy akurat w momencie kiedy ja pisze "bardzo dobre predyspozycje psychiczne do sportow wszelakich, powiedzialabym ze wymiata" o swojej suce - to to jest to uczciwe stawianie sprawy? nice :)

nje daj do tych sportow zadnego szczeniaka po Guerrze - to wtedy bedzie uczciwe jesli masz faktycznie takie zdanie

_________________
/Aga - AusAuras@gmail.com

ACD is an addiction. probably the most healthy one



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2013 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2008 18:23
Posty: 1049
Lokalizacja: Zeleznikowa Wielka
piszę, ze ja bym nie wzięła. Co robią inni-ich sprawa. O frisbee pisałam, że odłozyłam na półke i niech sie kurzy, takie skoki nie dla psa. Do posłuszeństwa ACD wydaja mi sie być co najmniej niezłe, do ratownictwa swietne, dlatego wzięłam drugiego psa tej samej rasy, bo pierwszy sie sprawdził, inny sie sprawdził, suka tez sie sprawdza.
Jak ktos mnie pyta czy ACD do IPO to pokazuje na Guerrę, która sięga mi do połowy łydki. I pytam czy wyobraża sobie z nia ten sport na wysokim poziomie?

Sama nie dasz szczeniaka byle komu napalonemu na fajny kolor sierści. Nie jestem propagatorem tej rasy, uważam, że kto chce to znajdzie swojego ACD. Popularność żadnej rasie nie zrobiła dobrze. Sama nie robisz jak to nazwałaś "łapanki". Ktos kto weźmie ACD musi byc osobą przekonana, że właśnie takiego psa chce.

Ludzie mający już inne psy w sporcie trafią do ciebie, jeżeli tylko będą chcieli. Jakoś jestem spokojna o twoją sukę, na pewno trafi w odpowiednie ręce, które jej nie zmarnują. Taką mam nadzieję.

Mnie nie trzeba przekonywać, że ACD to zajebiste psy. Tylko uważam, że nie do wszystkiego. Do ratownictwa polecam, do posłuszenstwa sportowego zachwalam, ale do innych sportów traktowanych serio jakoś nie widzę. Oprócz pasienia rzecz jasna. Jakby moderator wyciął ta dyskusję z wątku twojej suki byłoby fajnie. Sorry, nie chciałam ci zrobić antyreklamy.

Wrzuciałam na swojego FB twoje ogłoszenie, bo mam wsród znajomych wielu ludzi z ratownictwa, wierzę że warto pokazać i polecić twoja sukę. I tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2013 19:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 16:40
Posty: 5743
Lokalizacja: wieś kolo Wroclawia
jeden z naszych grzdyli chamcow (z tej dwojki ktora teoretycznie jeszcze wisi na stanie) jest niski i przysadzisty, typ wystawowy jak sto piecdziesiat (straszne jest to ze to napisalam sic!).. takiego do agility sie nje da, ale to sprawa osobnicza a nje rasy, co nje zmienia faktu ze ten sport, zdominowany do tej pory przez wlascicieli (a nje psy) BC otwiera sie i na inne rasy, oby mu to szlo jak najlepiej - faktycznie obiegowa opinia jest taka ze ACDki sa wolniejsze od BC, ale co to daje na ciasnym torze? dokladnie odwrotnie zadziala przewaga ACDka - ciasny tor to gwaltowne ciasne zwroty - do tego ACDk jest stworzony, znacznie lepiej niz BC - skocznosc - rowniez na korzysc ACDka, co wielokrotnie udowadnialy w probach potegi skoku, a to ze jest ich wogole mniej (i temu tez mniej w psich sportach w Polsce na razie) to oczywiscie, zgadzam sie - na korzysc rasie.. ale jesli w Polsce i w Czechach w klubach czesto slyszy sie (ja mialam to szczescie ze mnie nikt nje pogonil, ale tak njestety JEST) ze ACDka to sobie njekoniecznie zycza na torze, bo jak po torze lata jednoczesnie kilka / nascie psow to wlasciciele tych psow obawiaja sie o swoje pociechy.. czy to jest uzasadnione? z tym bywa roznie.. na moim torze poza moja suka byly rowniez dwie inne suki ktore potrafily przypierniczyc jak im kto za blisko wszedl morda w morde - jakiej byly rasy? BC, nje inaczej, nje zadna Malina!

we frisbee (choc go unikasz i wcale sie nje dziwie, bo i po cholere psuc psa, choc patrzac po Dziochu to jednak jest to sport bezpieczny! o ironio? agility psuje przody a frisbee tyly, tylko psow ktore startuja bez kontuzji wiele lat mamy cala mase) naprawde ACDki wymiataja, ale ludzie co robia frisbee z BC nje przesiada sie na ACDka, bo roznica sposobu prowadzenia psa, jak rowniez brak subtelnosci przy wykonywaniu ewolucji oraz zupelnie inny temperamet - to zawsze bedzie ich odstraszalo, w USA najwieksze osiagi rasowe maja ACDki (w przeliczeniu na poglowie uczestniczace oczywiscie) i rokrocznie w sumie sa na pudle od wielu lat.. w Niemczech rowniez, te same zespoly bywaja na zawodach w Polsce i rowniez wymiataja.. wracajac do Dziocha - po raz drugi w zyciu 7letnim nabawil sie kontuzji - naciagnal sobie sciegno srodstopia - wpadl w dziure wykopana podstepnie przez Harisa.. hm.. wg mnie kazdy sport prowadzony zle konczy sie tragedia, kazde nadmierne przeciazenie organu konczy sie jego nadwyrezeniem albo zniszczeniem

njemam bladego pojecia jak wygladaja sprawy w tropieniu, natomiast wiem ze w SAR w Niemczech najglosniejsze odnalezienia ludzi ostatnich 5 lat odbyly sie za udzialem ACDkow, ACDkow w druzynach ratowniczych jest tam mnostwo, znam nawet jednego lawinowego! co wydawalo sie dla mnie absurdem oceniajac wyglad.. zarowno matka Finy, jak i ojciec naszych przyszlych dzieci (mam nadzieje!) tez sa w SAR, jest to tam popularne zajecie dla psow tej rasy, tak samo zreszta jak agility

nje chce Cie przekonywac na sile, ale swoje opinie snuje na podstawie tego co widze, ACDki sa jedna z njewielu juz ras "allrounder'ow" czyli psow nadajacych sie do bardzo szerokiego spektrum zajec - nawet do aportowania kaczek z wody, w czym ponoc sa znakomite hehehe (blue retriever)

przytocze odpowiedz kolezanki, po tym jak pytalam ja czy by nje chciala ACDka (bo kiedys wspominala ze jest zainteresowana) : "są chyba mocno niezależne, a my naumieliśmy sie mieć owczarki "na każde pierdnięcie" człowieka"

ot i pokutujaca opinia

dziekuje za udostepnienie!

_________________
/Aga - AusAuras@gmail.com

ACD is an addiction. probably the most healthy one



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2013 08:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2005 13:31
Posty: 1780
A ja myślała, że mówimy o poziomie startów w Mistrzostwach Polski, co najmniej 8)

I znowu mam niejasne przeczucie, że przyszło mi powtarzac się za Basią :-k

Na podstawie osobistego doświadczenia śmiem twierdzic, że cattledog świetnie się sprawdzi w pracy, czyli właśnie SAR i pasterstwo też bym podciągnęła pod to :wink:
Cattledoga poleciłabym ludzim , którzy chcą z psem pracowac, spędzac z nim czas, w taki sposób, jaki będzie pasował psu. A nie kupowac psa do czegoś konkretnego, bo można się przejechac...
Aga, zanim powiesz, że pies jest w czymś świetny, trzeba poczekac, żeby wystartował na zawodach, pokazał jak znosi obciążenia pracą, temperaturą, otoczeniem, na ile jest powtarzalny. To, że ma wspaniałe predyspozycje, oznacza tytko to, że ma predyspozycje...
Są dzikie tłumy psów, które mają predyspozycje, kilka fajnych filmów z treningów ze swoim udziałem...i siedzą w kojcu.

Może , faktycznie problem tkwi we mnie, że umiem IPO nauczyc całą resztę świata, a cattledoga, jakoś nie... ](*,)
Tropienie: wygląda tak; praca górnym wiatrem, cwaniactwo, droga na skróty i udowadnianie swojej wyższości z triumfem na pysku, ACD mówi mi " i po co, głupia cipo, ciągniesz mnie do okoła, skoro koniec śladu jest TU ?" Do puki żarcie jest na ścieżce, jest OK, nie ma żarcia, kończy się efektowna praca, zaczyna efektywna. Ze 100 możliwych punktów, dostajemy 70 :finga:
Posłuszeństwo: wszystko idzie wspaniale; pies inteligentny, kreatywny, łatwo motywujący się = bajka. A na egzaminie, lub zawodach czeka nas orgia inteligencji i kreatywności :supz: Nawet nie masz siły się na niego wkurzac :lol:
Obrona: najpierw tłumaczysz psu, co właściwie się chwyta, że ma ignowac pałkę/bat/nogę, że ma trzymac, a nie kąsac (akurat moje takie są, że nie mają głębokich twardych chwytów)
Na prawdę, efekt treningów jest spektakularny, wszystkim się podoba, ale na zawody bym się nie pchała.
Dzika, na przykład, zamiast pościgu, robiła takie coś: wyprzedzała uciekającego pozoranta i gryzła, jeśli się nie zatrzymał. Jak zatrzymywał się, na tych miast puszczała, ruszał się , dostawał strzała...i takie tam różne

O frissbe i agillity się nie wypowiadam, bo nie trenuję.
Ale "lardże" są od 43 cm psa więc jeśli przysadzisty cattle dog ma konkurowac z belgiem, czy burdelem, to większośc zainteresowanych wybierze właśnie o.b. lub b.c. :( , bez sensu, bo jeszcze z tym trzeba życ na codzień...

A cattle dog , w odróżnieniu od wyżej wymienionych ma przyjemny przełącznik on/off.

_________________
Pozdrowienia od stada, co na obiad byka zjada!
www.astracanina.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2013 09:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2008 16:40
Posty: 5743
Lokalizacja: wieś kolo Wroclawia
czy moje ogloszenie jest wiec njezbiezne albo conjebadz njezborne? o szczeniaku mozna powiedziec jedynie czy ma predyspozycje psychiczne czy nje i do czego - o fizycznych nawet nje wspomnialam :)

powtarzam ponownie - jak mata takie podejscie to nje sprzedawajta szczeniakow od siebie do domow ktore chca sportowo je uzytkowac :)

Adasia kolejne ulubione powiedzienie: "dobrze sie zapowiadal jak na nocniku siadal" - idealnie tu przystaje - to od nas zalezy co osiagniemy z psem, tak samo jak rodzice moga spsuc swe dziecie, albo pomoc mu sie rozwinac na ile moze i naprawde trudno tu wina za wlasne bledy wychowawcze obarczac dziecko - ja uwazam ze przerostem ambicji mozna zrobic wiecej krzywdy niz pozytku i jesli szukalabym kogos kto bedzie z psiakiem startowal na poziomie mistrzostw Polski, to po pierwsze sama bym najpierw wyszkolila moje na poziom mistrzostw Polski, i to co najmniej dwa pokolenia wstecz a potem szukalabym chetnych na "przyszlych mistrzow Polski" z miotu po wielokrotnie utytulowanych rodzicach i dziadkach - moze na "psach sportowych" jest pare osob ktore sa na tym poziomie, ale ich poziom njezadowolenia z psa ktory nje przystaje do ich oczekiwan (kurde, to tak jakby adoptowac dziecko po wspanialych rodzicach i ze swietna psychika jak na przedszkolaka a potem okladac kijem lub psychicznie ze nje wyroslo na Bena Johnsona!) moglby byc w przypadku cattledoga tak wysoki ze mieliby psa totalnie sfrustrowanego i zniecheconego do robienia czegokolwiek - dlaczego? bo specyfika rasy? bo szybsze myslenie niz norma przewiduje? bo to wszyscko o czym wiemy jest w tym psie + cwaniactwo :) PRAWDA! ale ogolnikowanie ze ACD nje nadaja sie do... i tu lista, to sie kloci z faktami po prostu

umiar dziewczyny, umiar :) w ogloszeniu nje bylo nic o sporcie wyczynowym, a my tu teraz pierdolety uprawiamy <:)

ja njemam problemu z tym zeby suniectwo zostalo u mnie (Adas nawet juz przekonany ze znow na wystawy trza bedzie dymac yyyyhy), poza takim, zeby miala wiecej czasu poswieconego jej jednostkowo, zamiast jej w grupie 4 psow, wiec jak kto chce do rekreacji, aktywnosci wszelakiej (poza bungee jumping, paralotnia i nurkowaniem glebinowym..) i psich sportow - to polecam :) i zapraszam do rozmowy :)

_________________
/Aga - AusAuras@gmail.com

ACD is an addiction. probably the most healthy one



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2013 07:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2005 23:39
Posty: 1594
Lokalizacja: Warszawa
Bo do agility to trzeba taki size jak Ruda 8)

_________________
"Gryzły jak aligatory,szczekały jak suchotnicy"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2013 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2008 18:23
Posty: 1049
Lokalizacja: Zeleznikowa Wielka
no niby tak, ale malo komu udaje sie w takie male cialo tyle ducha walki wepchnac :lol: i dlatego takich cattli nie ma zbyt wiele


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL