Teraz jest 09 maja 2024 13:45

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 sty 2011 17:56 
Offline

Dołączył(a): 27 sie 2010 13:51
Posty: 20
Lokalizacja: Kraków
Poszukiwałam od jakiegoś czasu osoby, która mogłaby przyjechać do Polski i poprowadzić seminarium z belgami...jeżeli chodzi o specjalizację w belgach takoważ osoba nie istnieje w Europie Ale udało mi się nawiązać kontakt z farmą oraz hodowlą aussików w Holandii, gdzie praca przy owcach z owczarkiem belgijskim nie jest obca i na moje pytanie o seminarium z tą rasą uzyskałam odpowiedż; ależ oczywiście mamy doświadczenie w pracy z belgiem, czemu nie! Tak więc rozpoczęłam pertraktakcje dt organizacji takiego semi w tym roku, aktualnie próbuję ustalić termin. Jest jedno ale - cena po skalkulowaniu kosztów, które przysłano mi w kontrakcie z Holandii wychodzi, że koszt jednego dnia semi (10 psów każdy po godzinie pracy przy owcach) to 400 zł, drugi dzień dla tej samej osoby bądż drugi pies w tych samych rękach - 380 zł. Muszę uzbierać aż 20 zespołów, aby się to seminarium odbyło. Holendrzy podejmują się pracy z różnymi rasami i na każdym poziomie zaawansowania, więc próbuję zebrać gdzie mogę wici ile byłoby chętnych. Tutaj pytanie do użytkowników tego forum czy byłby ktoś chętny w tej cenie na seminarium? Prowadzący to Bjinze Jager z farmy JJ Ranch http://www.jjranch.nl/ Jeżeli ktoś byłby zainteresowany poproszę o info na mojego maila terwipon@poczta.onet.pl



Jeżeli nie uda mi się zebrać tych 20 zespołów to nie mam co zawracać głowy Bjinze Jagerowi....on ma i tak mocno obłozony kalendarz.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL